fotofoto
Titulní strana · Vyhledání úniku vody

Bezvýkopové opravy kanalizace, opravy kanalizace bez nutnosti kopat, utěsnění kanalizace, přetěsnění kanalizace, sanace kanalizace, reviztalizace kanalizace, díry v potrubí, bezvýkopové opravy, oprava kanalizace, opravy kanalizace, jak najít prasklou vodu v podlaze, jak najít prasklou vodu v topení, jak najít prasklou vodu v rozvodech vody, bezvýkopové opravy potrubí, bezvýkopové opravy dešťových svodů,Čištění kanalizace a odpadu,ucpaná kanalizace řešení havárie vody,instalatér, topenář,vyhledávání úniku vody,revize kanalizace, kontrola kanalizace tlakovou vodou,vyhledání úniku vody pomocí plynu,vodíku,únik vody vyhledání úniku vody, ztráta vody z potrubí, ztráta vody, ztráta vody z bazénu, únik vody, unikání vody z potrubí,proplachování podlahového topení,čištění podlahového topení,proplachování rozvodů pitné vody,propláchnutí topení,hledání úniku vody,závady na potrubí,ucpaná kanalizace,ucpaný odpad,lokalizace kanalizačního zápachu, zápach z kanalizace, mokré stěny,mokré zdivo,závady na potrubí, zjistit místa úniku,dohledávání, diagnostika potrubí,únik topení, únik topné vody, klesá tlak v topení,klesá tlak v kotli, ztráta tlaku v systému, flek na stěně,oprava podlahového topení,detekce úniku vody,lokalizace únik vody,hledání skrytých závad,ucpané podlahové topení,detekce úniku vody,lokalizace,trápí vás kanalizační zápach,detektor zápachu,detektor kanalizačního zápachu,zápach z kanalizace,zápach z odpadu,zápach z jímky,septiku,zápach v koupelně,zápach z WC,zápach na záchodě,průplach topení,proplach topení, špatně topí podlahové topení, netopí podlahové topení, málo topí podlahové topení,ztráta tlaku v topení,vyvrtání děr,vrtání betonu,vrtání cihel,vrtání železobetonu,stroje pro vrtání otvorů,vrtání otvorů pro instalace,prostupy pro trubky,prostupy pro instalace,provrtání stropu,provrtání stropní konstrukce,provrtání stěny, provrtání zdi, provrtání příčkyhledání netěsností, jak na únik vody, jak na ucpanou kanalizaci, ucpaný pisoár, kanalizace Praha, Čelákovice, Satalice, Běchovice, Újezd, Klánovice, Šestajovice, Jirny, Zeleneč, Kbely, Kyje, Dolní Počernice, Koloděje, Říčany, výměna radiátorů bez vypouštění

VYHLEDÁNÍ ÚNIKU VODY Z POTRUBÍ POMOCÍ DETEKTORU

Detektor pro vyhledání úniku vody z potrubí umožní lokalizaci závady a proto není nutné kvůli prasklému rozvodu rozkopat celou podlahu stylem pokus – omyl.

Snadno určí místo úniku vody v domovních i komerčních rozvodech. Nezáleží na tom, pod jakým povrchem se vedení nachází.
Úniky najdeme stejně snadno jak pod betonem, asfaltem, dlaždicemi nebo ve zdech, tak i pod nezpevněnými povrchy, jako jsou trávníky a štěrkové cesty.

Detektor Vás uchrání od velkého množství zbytečného kopání a tím také větších finančních ztrát.

VYHLEDÁNÍ ÚNIKŮ VODY POMOCÍ PLYNU

Jsou poruchy, a to hlavně na plastových potrubích nebo v domovních rozvodech, které nelze akusticky dohledat ani nejpokročilejším korelátorem. Můj nový detektor, který pracuje s použitím formovacího plynu si dokáže poradit i v těchto super těžkých podmínkách. Tato metoda vyhledávání poruch je založená na naplnění potrubí vodíkem. Vodík je lehký plyn a jeho miniaturní molekuly dokážou proniknout přes půdu, asfalt, beton, obkladačky a pod. a stoupají přes tyto povrchy kolmo nahoru. Snímacím zařízením je potom možné vyhodnotit koncentraci vodíku v ovzduší a pomocí toho určit přesné místo poruchy. Není dokonce ani potřebné přesně znát trasu uloženého potrubí. Součástí systému je snímač na vyhledávání poruch v terénu a také snímač vhodný na vyhledávání poruch v domovních rozvodech a bazénových systémech.

vyhledani uniku vody

Úniky bazény

Vyhledání úniku vody z potrubí bazénů

V současné době jsme začali provádět i lokalizaci úniků vody z bazenů, což je veliký a nepříjemný problém spousty majitelů bazénů. Jsme schopni vyhledat v bazénovém potrubí skrytou závadu bez nutnosti rozkopání zahrady nebo dlažby kolem bazénu. Po dohodě s majiteli jsme dále schopni poškozené místo bezvýkopově opravit, rovněž bez nutnosti rozkopání pozemku. Tím se šetří čas i peníze, práce jsou provedeny během jednoho dne a nikdo nepozná, že by se něco dělalo:) Více informací o této metodě v rubrice Bezvýkopové opravy kanalizace.

vyhledani uniku vody z bazenuvyhledani uniku vody

16.08.2012. 10:17

 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát