fotofoto
Titulní strana · Technologie BCG

Technologie BCG

Bezvýkopové opravy kanalizace, opravy kanalizace bez nutnosti kopat, utěsnění kanalizace, přetěsnění kanalizace, sanace kanalizace, reviztalizace kanalizace, díry v potrubí, bezvýkopové opravy, oprava kanalizace, opravy kanalizace, jak najít prasklou vodu v podlaze, jak najít prasklou vodu v topení, jak najít prasklou vodu v rozvodech vody, bezvýkopové opravy potrubí, bezvýkopové opravy dešťových svodů,Čištění kanalizace a odpadu,ucpaná kanalizace řešení havárie vody,instalatér, topenář,vyhledávání úniku vody,revize kanalizace, kontrola kanalizace tlakovou vodou,vyhledání úniku vody pomocí plynu,vodíku,únik vody vyhledání úniku vody, ztráta vody z potrubí, ztráta vody, ztráta vody z bazénu, únik vody, unikání vody z potrubí,proplachování podlahového topení,čištění podlahového topení,proplachování rozvodů pitné vody,propláchnutí topení,hledání úniku vody,závady na potrubí,ucpaná kanalizace,ucpaný odpad,lokalizace kanalizačního zápachu, zápach z kanalizace, mokré stěny,mokré zdivo,závady na potrubí, zjistit místa úniku,dohledávání, diagnostika potrubí,únik topení, únik topné vody, klesá tlak v topení,klesá tlak v kotli, ztráta tlaku v systému, flek na stěně,oprava podlahového topení,detekce úniku vody,lokalizace únik vody,hledání skrytých závad,ucpané podlahové topení,detekce úniku vody,lokalizace,trápí vás kanalizační zápach,detektor zápachu,detektor kanalizačního zápachu,zápach z kanalizace,zápach z odpadu,zápach z jímky,septiku,zápach v koupelně,zápach z WC,zápach na záchodě,průplach topení,proplach topení, špatně topí podlahové topení, netopí podlahové topení, málo topí podlahové topení,ztráta tlaku v topení,vyvrtání děr,vrtání betonu,vrtání cihel,vrtání železobetonu,stroje pro vrtání otvorů,vrtání otvorů pro instalace,prostupy pro trubky,prostupy pro instalace,provrtání stropu,provrtání stropní konstrukce,provrtání stěny, provrtání zdi, provrtání příčkyhledání netěsností, jak na únik vody, jak na ucpanou kanalizaci, ucpaný pisoár, kanalizace Praha, Čelákovice, Satalice, Běchovice, Újezd, Klánovice, Šestajovice, Jirny, Zeleneč, Kbely, Kyje, Dolní Počernice, Koloděje, Říčany, výměna radiátorů bez vypouštění

TECHNOLOGIE BCG -ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S NETĚSNOSTÍ POTRUBÍ

Jedná se o kapalné zatěsňovací a čistící prostředky na potrubí, topení, vody, plynu, kotle a kanalizaci. Je to velmi jednoduché - BCG těsnící kapalina se načerpá do netěsného systému, BCG sám najde místo, které prosakuje a trvale ho zevnitř utěsní. Netěsnost = minulost!

Technologie BCG je zvláště vhodná pro:

 • zatěsňování a čištění kotlů
 • zatěsnování a čištění rozvodů topení, pitné vody, odpadů a kanalizace chemickou cestou
 • zatěsňování plochých střech
 • zatěsňování nádrží a bazénů
 • ochranu proti korozi a mrazu

Používáme následující kapalné zatěsňovací prostředky:

BCG 24

Kapalný těsnící prostředek BCG 24 odstraňuje ztráty vody v topných systémech, kotlích, potrubích, radiátorech, podlahových topeních až do 30 litrů za den. BCG 24 utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy).

BCG Special

Kapalný těsnící prostředek BCG Special odstraňuje ztráty vody v topných systémech, kotlích, potrubích, radiátorech, podlahových topeních až do 400 litrů za den.BCG Special utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy).

BCG TD

Kapalný těsnící prostředek BCG TD odstraňuje extrémní ztráty vody v topných kotlích, systémech, rozvodech atd. Lze tak odstranit netěsnosti způsobující ztráty až 1000 litrů vody za den. BCG TD utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy).

BCG 30

Kapalný těsnící prostředek BCG 30 odstraňuje ztráty vody v topných systémech, které jsou provozovány s plynovými ohřívači, až do 10 litrů za den. BCG 30 utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy).

BCG 30 E

Kapalný těsnící prostředek BCG 30 E zabraňuje ztrátám vody v potrubích, radiátorech a podlahových topeních. Utěsňuje všechny běžné materiály (plasty a kovy). Vytváří elastický uzávěr netěsného místa a nechává se trvale v systému. Lze jej aplikovat na solární a zemní kolektzory. Utěsnění je trvalé a odolné vůči stárnutí.

BCG 84 / BCG 84 L / BCG 84 S

Kapalný těsnící prostředek BCG 84 odstraňuje ztráty vody v rozvodech pitné a užitkové vody. Může utěsňovat bodovou korozi, trhliny a netěsná letovaná místa v měděných a pozinkovaných rozvodech a v rozvodech z ušlechtilé oceli a plastů. Látky obsažené v BCG 84 mohou být používány v potravinářství.

BCG 10 Pool

Kapalný těsnící prostředek BCG 10 Pool zabraňuje ztrátám vody v plaveckých bazénech a nádržích. BCG 10 Pool samočinně trvale utěsňuje trhliny, póry a ostatní netěsnosti v plaveckých bazénech, vodních a jiných nádržích prostřednictvím krystalizace. Pomocí BCG 10 Pool dosáhnete u plaveckých bazénů zpevnění spár.

BCG Abfluß

Kapalný těsnící prostředek BCG Abfluß zabraňuje ztrátám vody v kanalizačních systémech uvnitř objektů. BCG Abfluß lze použít pro všechny běžné materiály (plasty, litina, jíl, beton, olovo). Lze utěsňovat netěsná místa v potrubí nebo na hrdlových spojeních. BCG Abfluß krystalizuje ve styku s okolním vzduchem. Dochází k mechanickému uzavření netěsného místa. Utěsnění pomocí BCG Abfluß je trvalé a odolné vůči stárnutí.

BCG Kanal
Urychlovač reakce BCG HC 60

Utěsňovací metoda BCG Kanal je metodou dvousložkovou. Zabraňuje ztrátám vody v kanalizačních systémech. BCG Kanal lze použít pro všechny běžné materiály (plasty, litina, jíl, beton, olovo). Lze utěsňovat netěsná místa v potrubích nebo na hrdlových spojeních. BCG Kanal se zpevňuje ve styku s urychlovačem reakce HC 60 v potrubí i mimo potrubí. Dochází k mechanickému uzavření netěsného místa. Utěsnění pomocí přípravku BCG Kanal je trvalé a odolné vůči stárnutí.
Urychlovač reakce BCG HC 60 se používá jen ve spojení s BCG Kanal. Utěsňovací metoda BCG Kanal je metodou dvousložkovou. Zabraňuje ztrátám vody v kanalizačních systémech. BCG Kanal lze použít pro všechny běžné materiály (plasty, litina, jíl, beton, olovo). Lze utěsňovat netěsná místa v potrubí nebo na hrdlových spojeních. BCG Kanal se zpevňuje ve styku s urychlovačem reakce BCG HC 60 na potrubí i mimo potrubí. Dochází k mechanickému uzavření netěsného místa.

BCG Gas

BCG Gas je prostředek pro dodatečné utěsnění závitových spojů ve vnitřních rozvodech plynu. BCG Gas je směs plastů v rozpouštědle. Utěsňovat lze ocelové trubky se závitovými spoji s konopím. Jednorázová náplň. Zkušební značka DIN DVGW NG-5153BL0184.

18.02.2011. 16:53

 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát
 • instalace Charvát